Nedelja turizma

• Urnik svetih maš vžupnijski cerkvi in v Semedeli od nedelje 4. februarja dalje -Zopet bo običajen urnik. Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 9,30h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija -v sredo in petek ob 18h.

• Verouk – reden po urniku.

• Beseda življenja – ponedeljek, 6. 5. ob 17,30h

• Srečanje Karitas – ponedeljek, 6. 5. po večerni sveti maši.

• Srečanje skupine SRCE – za ločene, torek, 7. 5. ob 19,45h.

• Predavanja KPŠ – torek, 7. 5. ob 18,30h.

• Prva priprava staršev na krst otrok – sreda, 8. 5. ob 20h

• Prošnji dnevi –– molitev za blagoslov našega dela na vrtovih, vinogradih, oljčnikih…vsak dan od ponedeljka, 6. 5. do vključno srede, 8. 5. pri večerni sveti maši ob 19h.

• Gospodov vnebohod – Sveta maša na praznik, v četrtek, 9. 5 je v Semedeli ob 8h in zvečer pri svetem Marku ob 19h.

• Začetek binkoštne in birmanske devetdnevnice - birmanci, starši in botri naj sledijo razporedu poteka devetdnevnice, ki so jo dobili in začne s petkom 10. 5., ko imajo ob 18h vsi birmanci kratko srečanje in pootem sodelujejo pri svtei maši ob 19h skupaj s starši in botri.

• Srečanje mladih –petek, 10. 5. ob 20h.

• Srečanje moških skupin Koprske škofije (Koper-Sv. Marko, Koper-Stolnica, Kamnje, Nova gorica-Kapela, Kanal) - sobota, 11. 5. ob 15h. Vabljeni tudi drugi moški. Gost srečanje bo jezuit Vili Lovše.