5. Velikonočna nedelja

• Urnik svetih maš v župnijski cerkvi in v Semedeli od nedelje 4. februarja dalje -Zopet bo običajen urnik. Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 9.30h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija -v sredo in petek ob 18h.

• Verouk– ta teden ga ni, ker so prvomajske počitnice.

• Srečanje mladih –petek, 3. 5. ob 20h.

• Prvi petek – v petek, 3. 5. , zato dopoldne obisk bolnih po domovih, ob 18h pa prilika za sveto spoved.

• V nedeljo, 5. 5. 2024, bomo praznovali župnijski praznik in ga bomo začeli s sveto mašo, ki bo v župniji samo ena in sicer ob 10.00.

- Sledilo bo družabno srečanje: skupno kosilo, srečelov, družabne igre za otroke, tekmovanje za piškot, kruh in vino sv. Marka, glasbeni talenti sv. Marka itd. Srečanje bomo zaključili v cerkvi ob 15.00 s kratkim recitalom in molitvijo.

- Vsi smo lepo povabljeni k zbiranju dobitkov za srečelov,ki so vredni nad 3 EUR in jih prinesemo do petka 3.5. v župnišče.

-Može in žene vabimo k pripravi sladko slanih dobrot, ki jih prinesete pred sv. mašo v župnišče.

-Vsi, ki boste tekmovali za piškot, kruh in vino sv. Marka, morate svoje vzorce oddati v nedeljo pred sv. mašo.

• Šmarnice - imeli bomo dvojne šmarnice, za otroke in za odrasle. Za odrasle bodo šmarnice pri vsaki maši; za otroke pa posamezne dneve proti koncu veroučne ure