4. Nedelja med letom

• Urnik svetih maš vžupnijski cerkvi in v Semedeli od nedelje 4. februarja dalje - zopet bo običajen urnik. Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 9.30h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija –V sredo in petek ob 18h.

• Verouk–reden.

• Prenos svetih maš po radiu Ognjišče–V sredo, 31. 1. Zaključimo s prenosom svetih maš po radiu Ognjišče. Zahvalim se vsem, ki ste kakorkoli sodelovali in omogočili poslušalkam in poslušalcem radi Ognjišče, da so z nami lepše molili in peli. Res so vam iskreno hvaležni.

• KPŠ –torek, 30. 1. ob 18.30h.

• Srečanje Svetopisemske skupine– v torek, 30. 1. po večerni sveti maši.

• Tečaj za zakon– nadaljevanje sreda, 31. 1. ob 19.30h.

• Srečanje mladih –v petek, 2. 2. ob 20h.

• Svečnica – Jezusovo darovanje - petek, 2. 2. Sveti maši bosta v Obalnem Domu ob 10.30h in zvečer ob 19h. Pri sveti mašah ob 19h bo blagoslov sveč, ki jih lahko dobite v cerkvi.

• Prvi petek –v petek, 2. 2. , zato dopoldne obisk bolnih po domovih, ob 18h prilika za sveto spoved.

• Blažev blagoslov - sobota, 3. 2. pri večerni sveti maši ob 19h – blagoslov, ki varuje vsake bolezni v grlu in vsakega drugega zla.

• Prvo srečanje staršev in prvoobhajancev skupaj –nedelja, 4. 2. ob 9.30h – priprava na prvo sveto spoved.