2. Nedelja med letom

• Urnik svetih maš v župnijski cerkvi in v Semedeli od nedelje 31. 12. dalje do konca januarja -Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 10h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija –V sredo in petek ob 18h.

• Verouk–reden.

• Moj dar duhovnikoma– V vhodni veži so na razpolago pisemske ovojnice z naslovom Moj dar duhovnikoma. Duhovnika se že vnaprej zahvaljujeva za vsak vaš dar, saj živiva tudi od tega vašega daru.

• Prenos svetih maš po radiu Ognjišče– Zopet začeli prenos svetih maš po radiu Ognjišče in tov sredo, 27. 12.,In bo trajal do srede, 31. januarja.Vabljeni v večjem številu k svetim mašam, da bodo poslušalci radia Ognjišče lažje z nami molili in peli.

• Srečanje moških– ponedeljek, 15. 1. ob 19.45h.

• Srečanje Svetopisemske skupine – v torek, 16. 1. po večerni sveti maši.

• Tečaj za zakon– nadaljevanje sreda, 17. 1. ob 19.30h.

• Srečanje mladih –v petek, 19. 1. Ob 20h.

• Srečanje birmanskih botrov– sobota, 20. 1. po večerni sveti maši

• Srečanje ŽPS– ponedeljek, 22. 1. po večerni sveti maši

• Teden molitve za edinost kristjanov– od četrtka 18. 1. do četrtka 25. 1. – pod geslom »Ljubi Gospoda, svojega Boga.. in svojega bližnjega kakor samega sebe« (LK 10,27) potekal teden molitve za edinost kristjanov. Spomnil nas bo na to, da ekumenizem ni samo molitev za ta veliki cilj, ampak vključuje tudi konkretno sodelovanje med kristjani različnih skupnosti in cerkva. Gre za področja, kot so: pravičnost in mir, krepitev družinskega življenja, spoštovanje manjšinskih skupnosti, ohranjevanje stvarstva ter sprava med narodi in skupnostmi.

• Ogled jaslic - v nedeljo 21. 1. bomo ob 14h odšli iz parkirišča na ogled jaslic z avtobusom. Na ogled bomo odšli v Košano in še kam. Prijavite se čim prej!