4. Postna nedelja

• Urnik svetih maš v župnijski cerkvi in v Semedeli od nedelje 4. februarja dalje - Zopet bo običajen urnik. Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 9.30h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija –V sredo in petek ob 18h.

• Verouk–reden.

• Predavanje KPŠ– torek, 12. 3. ob 18.30h

• Priprava staršev na krst njihovih otrok– sreda, 13. 3. ob 19.30h

• Tečaj za zakon– začetek v sredo , 13. 3. ob 19.30h

• Srečanje mladih– v petek, 8. 3. ob 20h.

• Križev pot –bo potekal vsako nedeljo in vsak petek pol ure pred sveto mašo. Tako bo v petek, 15. 3..križev pot ob 18.30h in ga bo vodil župnik; v nedeljo, 17. 3. pa bo križev pot ob 11 h in ga bodo vodili otroci in starši prvega in devetega razreda.

• POSTNI ČAS v tednu od 4. postne nedelje, 10. 3. do 5. postne nedelje –Tihe nedelje, 24. 3. - Postna spodbuda: Daješ mi moč, da sem … hvaležen; Pogosto vidim le tisto, kar je narobe. Kar hitro pokažem na napake. Prizadevam si, da ne bi pozabil na hvaležnost. Hvaležen sem: da sem živ; da sem ljubljen; da se lahko učim; za prijatelje; da lahko ljubim; za talente; za svoje telo; da sem zdrav.....

• Otrok: Vsak dan se zahvali svojim staršem.

• Odrasel: Premisli za kaj si vse hvaležen. Za vse to se zahvali Bogu in preberi psalm 36.