3. Nedelja med letom

• Urnik svetih maš vžupnijski cerkvi in v Semedeli od nedelje 31. 12. dalje do konca januarja -Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 10h in ob 11h. Med
tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija –V sredo in petek ob 18h.

• Verouk–reden.

• Prenos svetih maš po radiu Ognjišče– Zopet začeli prenos svetih maš po radiu Ognjišče in to v sredo, 27. 12.,In bo trajal do srede, 31. januarja.Vabljeni v večjem številu k svetim mašam, da bodo poslušalci radia Ognjišče lažje z nami molili in peli.

• Srečanje ŽPS– ponedeljek, 22. 1. po večerni sveti maši

• Tečaj za zakon– nadaljevanje sreda, 24. 1. ob 19.30h.

• Srečanje katehetov – sreda, 24. 1. po večerni sveti maši

• Srečanje mladih –v petek, 26. 1. ob 20h.

• Zakljkuček tedna molitve za edinost kristjanov Teden molitve za edinost kristjanov - četrtka 25. 1.

• Češčenje Jezusovega in Marijinega srca –v petek, 26. 1. pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša.