Kristusov krst

• Urnik svetih maš v župnijski cerkvi in v Semedeli od nedelje 31. 12. dalje do konca januarja -Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 10h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija –V sredo in petek ob 18h.

• Verouk–reden.

• Moj dar duhovnikoma– V vhodni veži so na razpolago pisemske ovojnice z naslovom Moj dar duhovnikoma. Duhovnika se že vnaprej zahvaljujeva za vsak vaš dar, saj živiva tudi od tega vašega daru.

• Prenos svetih maš po radiu Ognjišče– Zopet začeli prenos svetih maš po radiu Ognjišče in to v sredo, 27. 12.,In bo trajal do srede, 31. januarja.Vabljeni v večjem številu k svetim mašam, da bodo poslušalci radia Ognjišče lažje z nami molili in peli.

• Beseda življenja– ponedeljek, 8. 1. ob 17,30h.

• Karitas– ponedeljek. 8. 1. po večerni sveti maši.

• Srečanje skupine SRCE– za ločene – v torek, 9. 1. po večerni sveti maši ob 19,45h.

• Tečaj za zakon– začetek sreda, 10. 1.2023 ob 19,30h.

• Srečanje mladih –v petek, 12. 1. po večerni sveti maši.