2. Nedelja med letom

Oznanila v PDF - obliki

• Svete maše v župnijski cerkvi in v Semedeli v mesecu januarju - Ob nedeljah je prva sveta maša v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 10h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija - v sredo in petek ob 18h.

• Verouk – je reden po ustaljenem urniku.

• Srečanje moških – ponedeljek, 17. 1. Po večerni sveti maši, ob 19,45h.

• Tečaj za zakon – nadaljevanje - sreda, 18. 1. 2023 ob 19,30h.

• Srečanje mladih – petek, 20. 1. ob 20h.

• Prenos svetih maš po radiu Ognjišče – vsak dan ob 19h in v nedeljah ob 10h.

• Teden molitve za edinost kristjanov - Od 18. do 25. januarja 2023 bo pod geslom »Naučite se delati dobro, skrbite za pravico« (Iz 1,17) potekal teden molitve za edinost kristjanov. Spomnil nas bo na to, da ekumenizem ni samo molitev za ta veliki cilj, ampak vključuje tudi konkretno sodelovanje med kristjani različnih skupnosti in cerkva. Gre za področja, kot so: pravičnost in mir, krepitev družinskega življenja, spoštovanje manjšinskih skupnosti, ohranjevanje stvarstva ter sprava med narodi in skupnostmi.

• Seznam za bralce – v veži!

• Seznam za čistilce cerkve – v veži!