Oznanila v PDF - obliki

• Srečanje mladih - v petek, 25. 11. ob 20h.

• Čistilci cerkve - Prosimo za nove sodelavce - čistilke, ki bi enkrat na mesec, če bi vas bilo več celo bolj poredko prišli na vrsto in očistili cerkev. Prijavite se župniku.

• Bralci beril - Božja beseda ni rezervirana samo za nekatere, pač pa je za vse. Menim, da je talentov v naši župniji še veliko, zato kar korajžno prijavite se župniku in uvrstite med bralce.

• Delavnice molitve in življenja - ponedeljek, 21. 11. po večerni sveti maši.

• Srečanje sodelavcev Karitas IPO – ponedeljek, 21. 11. po večerni sveti maši v Semedeli in po odprtju razstave.

• Marija od Zdravja – Semedela – Darovanje Device Marije – v ponedeljek, 21. 11. – sveta maša za ves Koper za zdravje v Semedeli ob 19. uri. Sveto mašo vodi g. škof Jurij Bizjak.

• Razstava – Skupaj delamo dobro – ponedeljek, 21. 11. po večerni sveti maši v Semedeli se odpeljemo k Svetemu Marku in odpremo razstavo, ki so jo pripravili otroci veroučne šole.

• Adventni venčki –Izdelava bo potekala v tednu od srede, 23. 11. popoldne dalje. Lepo je, če s seboj prinesete sveče, morebitne okraske, obroč…Nekaj tega se bo dalo dobiti tudi v župnišču. Adventne venčke pa si bo mogoče priskrbeti tudi v soboto, 26. 11. in v nedeljo, 27. 11. pred in po svetih mašah.

• Blagoslov velikega adventnega venca zunaj cerkve pri svetem Marku na začetk parkirišča – sobota 26. 11. po večerni sveti maši, bomo blagoslovil in nato prižgal prvo adventno svečo. Naj nas tudi ta adventni venec pripravi na advent in božič.

• Adventni koledar za otroke male in bolj velike – v cerkvi v avli in pri verouku bo na razpolago, da ga vzamete.

• Sveta Cecilija – V torek, 22. 11. goduje sveta Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe in zavetnica vseh cerkvenih pevcev. Sveta maša za vse žive in pokojne cerkvene pevce bo na ta dan ob 19h.

• Češčenje Jezusovega in Marijinega Srca - bo v petek, 25. novembra. Pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Vabljeni!