Slomškova nedelja

Oznanila v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi in v Semedeli od 4. septembra dalje - Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 9,30h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija - v sredo in petek ob 18h.

• Verouk - reden po urniku.

• Delavnice molitve in življenja - v ponedeljek, 26. 9. po večerni sveti maši.

• Srečanje katehetov - sreda, 28. 9. po večerni sveti maši.

• Srečanje staršev 3. razreda - prvoobhajancev - četrtek 2. 9. po večerni sveti maši ob 19,45h.

• Srečanje mladih - v petek, 30. 9. ob 20h.

• Češčenje Jezusovega in Marijinega srca - petek, 30. 9. - Pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, Litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Vabljeni!

• Začetek rožnovenske pobožnosti - sobota, 1. 10. - V cerkvi vsak dan pol ure pred sveto mašo rožni venec in molitev k svetemu Jožefu. Doma poskrbite da bi zmolili skupaj vsaj desetko rožnega venca.