23. Nedelja med letom

Oznanila v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi in v Semedeli od 4. septembra dalje - Ob nedeljah bo prva sveta maša zopet v Semedeli ob 8h in dve sveti maši pri Svetem Marku, ob 9,30h in ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija - v sredo in petek ob 18h.

• Začetek verouka - v ponedeljek, 5. 9.

• Blagoslov šolskih torb in veroukarjev in licitacija igrač - v nedeljo 11. 9. ob 11h. Ta dan bo pri tej maši tudi licitacija igrač katerim so se odrekli otroci. Z licitacijo bomo zbirali sredstva za posvojitev otrok na daljavo. Starši in otroci bodite radodarni.

• Okvirni urnik verouka: Starši pridite skupaj z otroci, da bomo lahko uskladili in se dogovorili o urniku verouka, ki bo postal reden in ne bo samo okviren.
• 1. r. sreda ob 17h (otroci in starši)
• 2., 3. in 7. r. torek ob 17h
• 4. r. torek ob 16h
• 5. r. sreda ob 16h
• 6. in 9. r. četrtek ob 16h
• 8. r. ponedeljek ob 17h

• Priprava na krst - sreda, 7. 9. ob 20h

• Tečaj za zakon - začetek v petek, 9. 9. ob 19,30h ( do sedaj še ni prijav)

• Delavnice molitve in življenja – v ponedeljek 5. 9. po večerni sveti maši.

• Srečanje skupine SRCE – za ločene v torek, 6. 9. po večerni sveti maši ob 19,45h.

• Rojstvo Device Marije – Mali šmaren – četrtek, 8. 9. – sveti maši bosta zjutraj ob 8h v Semedeli in zvečer ob 19h pri Svetem Marku.

• Srečanje mladih – v petek 9. 9. ob 20h