7. Velikonočna nedelja

Oznanila v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi in v Semedeli - Ob nedeljah so svete maše kot običajno ob 8h v Semedeli, ob 9,30h in ob 11h pri svetem Marku. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Adoracija - v sredo in petek ob 18h.

• Verouk – Prvi razred je verouk že končal, drugi razred mora še v ponedeljek prinesti zvezke in spričevala, ostali veroučenci imajo ob uri verouka še sveto spoved, tudi prvoobhajanci. Verouka nimajo birmanci, ker sledijo devetdnevnici in imajo sveto spoved v okviru devetdnevnice.

• Binkoštna in birmanska devetdnevnica - birmanci, starši in botri naj sledijo razporedu in posameznim srečanjem poteka devetdnevnice, ki so jo dobili.

• Sklep šmarnic - Za odrasle bodo šmarnice pri vsaki maši; za otroke pa posamezne dneve proti loncu veroučne ure.

• Čiščenje cerkve pred binkoštmi in praznikom birme – sobota, 4. 6. od 8h dalje – starši prvoobhajancev.

• Birma – v nedeljo, na binkošti, 5. 6. ob 11h.

• Zadnje srečanje birmanskih botrov pred birmo – sobota 4. 6. po večerni sveti maši.

• Prvi petek – v petek 3. 6. , zato dopoldne obisk bolnih po domovih, od 18h dalje pa sveta spoved.