Druga nedelja po Božiču

Oznanila v PDF - obliki

• Otroci za otroke – dar za lačne otroke ( iz adventnega koledarja )– otroci prinesejo pri darovanju v četrtek, 6. 1. pri večerni sveti maši ali pa k verouku.

• Srečanje staršev 1. razreda - sreda 5. 1. ob 17h – istočasno kot je verouk.

• Prvi petek – V petek, 7. 1., zato dopoldne obisk bolnih po domovih, ob 18h prilika za sveto spoved.

• Srečanje birmanskih botrov – sobota, 8. 1. po večerni sveti maši.

• Moj dar duhovnikoma – V vhodni veži so na razpolago pisemske ovojnice z naslovom Moj dar duhovnikoma. Duhovnika se že vnaprej zahvaljujeva za vsak vaš dar, saj živiva tudi od tega vašega daru.

• Srečanje skupine SRCE – za ločene – v torek,4. 1. po večerni sveti maši ob 19,45h

• Sveta maša v župnijski cerkvi in v Semedeli v januarju – v nedeljah prva sveta maša ob 8h, druga ob 10h in tretja ob 11,30h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h. Vsi verniki starejši od 12 let morajo izpolnjevati pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani). Učenci in dijaki, ki opravijo testiranje s testi HAG za samotestiranje za potrebe svoje udeležbe v izobraževanju (npr. osnovne in srednje šole), se šteje, da za udeležbo pri sveti maši izpolnjujejo pogoj PCT.

• Prenos maš na spletni strani župnije - prenos svete maše v četrtek, na praznik svetih treh Kraljev 6. 1. ob 19h, in v nedeljo, 9. 1. ob 10h.

• Tretji sveti večer – sreda, 5. 1. – ko ponovno blagoslovimo prostore in s kredo na vrata napišemo 20+G+M+22

• Praznik Gospodovega razglašenja Svetih treh kraljev – četrtek, 6. 1. – sveta maša ob 19h.

• Prenos svetih maš po radiu Ognjišče – vsak dan ob 19h in v nedeljah ob 10h.

• Srečanje Karitas – ponedeljek, 3. 1. po večerni sveti maši.

• Beseda življenja – ponedeljek, 3. 1. Ob 17,30h.

• Tečaj za zakon – začetek sreda, 12. 1.2022 ob 19,30h