Nedelja svetiških kandidatov

Priprava staršev na krst sreda, 22. 9. ob 20h
Srečanje moških ponedeljek, 20. 9. 2021 ob 19,45h
Srečanje staršev birmancev četrtek, 23. 9. ob 19,45h
Češčenje Jezusovega in Marijinega Srca - bo v petek, 24. septembra. Pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, Litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Vabljeni!
Izročitev Svetega pisma birmancem – nedelja, 26. 9. pri sveti maši ob 11h.
Urnik verouka: 1. r. sreda ob 17 h (otroci in starši), 2 r. ponedeljek ob 17h, 3. r. torek ob 17h, 4. r. ponedeljek ob 16h, 5. r. sreda ob 16h, 6. r. četrtek ob 16h, 7. r. četrtek ob 17h, 8. r. ponedeljek ob 17h, 9. r. četrtek ob 16h.
Srečanje mladih petek 24. 9. ob 20h
Adoracija – v sredo in petek ob 18h v cerkvi.
Ansambel Sveti Marko vabi k sodelovanju nove pevce ali instrumentaliste. Pogoji: PCT, nekaj posluha, veliko ljubezni do glasbe. Oglasite se Rosani.
                                                                                                                                                                           Sveta maša v župnijski cerkvi in v Semedeli v nedeljah prva sveta maša ob 8h, druga ob 9,30h in tretja ob 11h. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h. Še vedno je potrebno upoštevati vsa navodila NIJZ – ja: Vsi verniki starejši od 12 let morajo izpolnjevati pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani).Župnik/župnijski upravitelj naj na vhodna vrata postavi primerno osebo, ki naj preverja ali verniki izpolnjujejo pogoje PCT. Duhovniki morajo izpolnjevati pogoj PCT. Zagotavljati je potrebno minimalni možni stik med udeleženci. Pri verskih obredih v cerkvah in na prostem mora biti razdalja med udeleženci najmanj 1,5m, razen med osebami iz skupnega gospodinjstva. Uporaba zaščitnih mask je obvezna znotraj cerkva in drugih prostorov; zunaj pa je obvezna zgolj, če ni mogoče zagotoviti 1,5m medsebojne razdalje. Izvajanje verske vzgoje in izobraževanja je dovoljeno pod pogojem, da osebe, ki opravljajo to dejavnost, izpolnjujejo pogoj PCT (zadošča samotestiranje). Otroci in ostali udeleženci starejši od 12 let morajo izpolnjevati pogoj PCT (tako kot to velja v šoli).
Izbira novih članov ŽPS – Na osnovi kandidatne liste bo v nedeljo, 26. 9. pri vseh svetih mašah izbira novih članov ŽPS.