Priprava na zakon 2017 - termini in prijavnica

POTEK IN IZVAJALCI

Tečaj za zakon je namenjen parom, ki želijo skupaj pretresti pomembna vprašanja o odnosu in tako utrditi temelje njune zveze. Tečaj sestavlja sedem srečanj (enkrat tedensko) vsako od njih pa se dotakne ene tematike odnosa. Tečaj vodijo pari, ki imajo več let izkušenj, srečanja spremlja tudi duhovnik.

Tečaj je namenjen parom, ki razmišljajo o cerkveni poroki ter tudi tistim, ki bi radi samo utrdili njun odnos. Pred tečajem se tisti, ki se nameravate poročiti, oglasite pri domačem župniku.

TERMINI

Prvi tečaj priprave na zakon začne v sredo 11. januarja ob 19.00 pri sv. Marku in se zaključi 22. februarja.

Drugi termin sreda ob 19.45, 8. marec - 19. april

Tretji termin petek ob 19.30, 15. september - 27. oktober

Srečanja trajajo 2 uri.

PRIJAVNICA Zaradi organizacije tečaja vas prosimo, da izpolnite prijavnico! Hvala in drobrodošli na tečaju!