15. Nedelja med letom

PDF - Oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi in v Semedeli – v nedeljah prva sveta maša ob 8h in 20h pri svetem Marku zunaj. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h. Še vedno je potrebno upoštevati vsa navodila NIJZ - ja.

• Adoracija – v sredo in petek ob 18h v cerkvi.

• Otroci nas potrebujejo – v avli cerkve sv. Marka do konca avgusta zbiramo šolske potrebščine. Lahko pa darujete tudi Slovenska Karitas, Kristanova ulica 1, 1000 Ljubljana, TRR: SI56 0214 0001 5556 761, sklic: SI 00 362, namen: Otroci nas potrebujejo. Darujete lahko tudi s poslanim SMS sporočilom s ključno besedo ZVEZEK5 na 1919 in prispevali boste 5 € za šolske potrebščine. Zgibanke s položnico so na voljo v avli cerkve sv. Marka.

• Razstava podobic - V avli cerkve, si lahko ogledate razstavo podobic, ki jo je pripravil g. Danijel Brožič in kaže utrip življenja Cerkve na Slovenskem, po svetu in v župniji.