13. Nedelja med letom

PDF - oblika

• Svete maše – v nedeljah ob 8h in 20h pri svetem Marku zunaj. Med tednom so svete maše pri Svetem Marku ob 19h, v Semedeli v četrtkih ob 8h. Še vedno je potrebno upoštevati vsa navodila NIJZ - ja.

• Adoracija – v sredo in petek ob 18h v cerkvi.

• Svete maše v nedeljo, 4. 7. in zlata maša g. Cirila – Sveti maši pri svetem Marku sta ob 8h in ob 20h. Ob 20h bo zlata maša g. Cirila, pri kateri bo pridigal g. škof Jurij Bizjak in sodelovala bosta še dva sošolca g. Cirila, g. Srečko Vončina in g. Alojz Kobal. Vabljeni v čim večjem številu k sveti maši,(maša bo zunaj) da se zahvalimo Bogu, da imamo v naši sredi g. Cirila. Vabljeni ste, da pripravite tudi sami sladko slane dobrote in to prinesete v župnišče ta dan, da se bomo lahko ustavili in malce poveselili. Vse bo po predpisih Nijz-ja, da je vsak strah odveč.

• Prvi petek – v petek, 2. 7. je prvi petek, zato dopoldne obisk bolnih in ostarelih po domovih, ob 18h pa prilika za sveto spoved.

• Mašniško posvečenje – v Torek , na praznik apostolov Petra in Pavla, 29. 6. ob 19h bo v koprski stolnici ob 17h posvečenje novomašnika Tilna Kocjanciča, ki je doma iz naše bližine Bertokov. Molimo za njegovo zvestobo in jasno držo v poslanstvu
duhovništva.

• Zlata maša g. škofa Jurija Bizjaka – bo v soboto, 3. 7. ob 10h v koprski stolnici. Zahvalimo se Bogu za našega škofa in prepevajmo in vriskajmo od veselja!

• OTROCI NAS POTREBUJEJO – v avli cerkve sv. Marka do konca avgusta zbiramo šolske potrebščine.