7. Velikonočna nedelja

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z udeležbo zdravih vernikov, možnosti je toliko s polovico zasedenosti sedežev z medsebojno razdaljo 1,5 metra, z maskami, z ljudskim petjem (približno 130 ljudi). Zunaj je lahko 50 ljudi z vzdrževanjem medsebojne razdalje 1,5 metra. Na spletni strani bomo še vedno prenašali svete maše vsak delavnik ob 19h in v nedeljah ob 9,30h. Še vedno boste lahko kot posamezniki ali družine prišli k svetemu obhajilu pred ali po sveti maši. Če bodo spremembe, boste obveščeni na spletni strani ali preko oznanil. Sledite morebitnim spremembam na spletni strani župnije.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Prvo sveto obhajilo – nedelja, 23. 5. ob 11h

• Verouk – ta teden reden verouk za vse razrede, razen za prvoobhajance in starše, ki bodo imeli šmarnice v torek in četrtek ob 18h in v okviru šmarnic pripravo na 1. sveto obhajilo. Vsaj eden od staršev naj pride skupaj z otrokom.

• Adoracija – v sredo in petek ob 18h – na spletni strani župnije.