6. Velikonočna nedelja

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z udeležbo zdravih vernikov, ena družina ali posameznik na 20 kvadratov, z maskami, z ljudskim petjem. Za udeležbo pri sveti maši se je potrebno prijaviti samo za nedeljske svete maše. Na spletni strani bomo še vedno prenašali svete maše vsak delavnik ob 19h in v nedeljah ob 9,30h. Še vedno boste lahko kot posamezniki ali družine prišli k svetemu obhajilu pred ali po sveti maši. Če bodo spremembe, boste obveščeni na spletni strani ali preko oznanil.

• Verouk – ta teden reden verouk za vse razrede, razen za prvoobhajance in starše, ki bodo imeli šmarnice v torek in četrtek ob 18h in v okviru šmarnic pripravo na 1. sveto obhajilo. Vsaj eden od staršev naj pride skupaj z otrokom.

• Srečanje mladih – Srečanje v petek ob 20h.

• Tečaj za zakon - v živo, če bo mogoče, drugače po Zoomu, dva vikenda, 14.- 15.-16. in 21.-22.-23. maja ob 20h. Nujno so potrebne prijave do 10. maja na mail: ervin.mozetic@gmail.com

• Gospodov Vnebohod, 13. 5. - Sveta maša ob 19h pri svetem Marku.