4. Velikonočna nedelja

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – maše so zopet z udeležbe vernikov¸ z udeležbo zdravih vernikov, ena družina ali posameznik na 30 kvadratov, z maskami, brez petja. Za udeležbo pri sveti maši
se je potrebno prijaviti en dan prej od 17h do 18h na tel. 041 724 884 ali na tel 064 233 774. Lahko napišete tudi sms, ki ga bom potrdila ali napisal, da je že vse zasedeno. Na spletni strani bomo še vedno prenašali svete maše vsak delavnik ob 19h in v nedeljah ob 9,30h. Še vedno boste lahko kot posamezniki ali družine prišli k svetemu obhajilu pred ali po sveti maši. Prijavljajte se tudi med tednom in ne samo v sredo, petek in v nedeljah. Če bodo sprejeta drugačna navodila boste obveščeni.

• Verouk – ta teden počitnice. Če bo mogoče bo verouk od 3. 5., drugače pa bodo imeli srečanje prvoobhajanci in njihove družine pri sveti maši vsak torek in četrtek ob 19h, da se pripravijo na prvo sveto obhajilo.

• Adoracija – v sredo in petek ob 18h – na spletni strani župnije.

• Maša na hribu svetega Marka – zaenkrat ni mogoča, razen, če se spremenijo navodila.