3. Velikonočna nedelja

PDF - Oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – maše so zopet z udeležbe vernikov¸ z udeležbo zdravih vernikov, ena družina ali posameznik na 30 kvadratov, z maskami, brez petja. Za udeležbo pri sveti maši
se je potrebno prijaviti en dan prej od 17h do 18h na tel. 041 724 884 ali na tel 064 233 774. Lahko napišete tudi sms, ki ga bom potrdila ali napisal, da je že vse zasedeno. Na spletni strani bomo še vedno prenašali svete maše vsak delavnik ob 19h in v nedeljah ob 9,30h. Še vedno boste lahko kot posamezniki ali družine prišli k svetemu obhajilu pred ali po sveti maši. Prijavljajte se tudi med tednom in ne samo v sredo, petek in v nedeljah.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani župnije.

• Verouk – na spletni strani župnije, zavihek osnovnošolska kateheza.

• Adoracija – v sredo in petek ob 18h – na spletni strani župnije.

• Tečaj za zakon - v živo, če bo mogoče, drugače po Zoomu, dva vikenda, 14.-15.- 16. in 21.-22.-23. maja ob 20h. Nujno so potrebne prijave do 10. maja na mail: ervin.mozetic@gmail.com.