2. Velikonočna nedelja

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – maše so brez udeležbe vernikov. Mašo lahko spremljate na spletni strani župnije, vsak dan ob 19h in vsako nedeljo ob 9,30h. (Če bodo spremembe boste seznanjeni preko obvestil in na spletni strani župnije.)

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani župnije. V družinskem bogoslužju je razlaga podobe Usmiljenega Jezusa, rožni venec Božjega usmiljenja in vzkliki Božjemu usmiljenju.

• Verouk – na spletni strani župnije, zavihek osnovnošolska kateheza.

• Adoracija – v sredo in petek ob 18h – na spletni strani župnije.

• Teden molitve za duhovne poklice 18. 4. - 25. 4. - Pripadaj, išči in se odloči - je geslo tedna molitve za duhovne poklice, ki bo potekal od 18. -25.aprila. Duhovni poklici se rojevajo v občestvu, ki mu nudi oporo in bližino. Poglobimo molitev!