Velika noč

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – maše so brez udeležbe vernikov. Mašo lahko spremljate na spletni strani župnije, vsak dan ob 19h in vsako nedeljo ob 9,30h.

• Velikonočni ponedeljek – 5. 4. 2021 - sveta maša bo ob 9,30h na spletni strani župnije.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani župnije.

• Verouk – na spletni strani župnije, zavihek osnovnošolska kateheza.

• Adoracija – v sredo in petek ob 18h – na spletni strani župnije.

• Devetdnevnica Božjega usmiljenja – poteka od velikega petka do 2. Velikonočne nedelje, ki je nedelja Božjega usmiljenja. V avli cerkve in na spletni strani župnije to devetdnevnico lahko dobite.

• Nedelja Božjega usmiljenja – 11. 4. Sveta maša bo ob 9,30h. Navadno smo na to noč in ta dan imeli noč in dan celodnevnegačeščenja Najsvetejšega. Češčenje bo vsoboto 10. 4. ob 18h na spletni strani  župnije. Počastimo Jezusa vsak na svojem domu in se priporočajmo njegovemu usmiljenju.