Cvetna nedelja

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z omejenim številom zdravih vernikov. Za sveto mašo se je potrebno prijaviti. Svetim mašam lahko sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani župnije.

• Verouk – Na spletni strani župnije, ki nosi naslov osnovnošolska kateheza dobite povezavo s SKU in potem klikneš razred in dobiš nalogo in katehezo.

• Križev pot - petek ob 14,30h- potrebno se je prijaviti. Prenos bo tudi po spletu. Ta dan je izjemoma dovoljeno deliti obhajilo tudi po križevem potu.

• Spoved za vse – v ponedeljek, 29. 3., torek,30. 3 in v sredo, 31. 3. od 18h dalje do maše in po maši, če bo vreme dopuščalo bo zunaj na prostem.

• Blagoslov jedil bo samo ob 15h na spletni strani župnije. Verniki pa ste povabljeni, da pridete v cerkev počastit Najsvetejše, kjer boste dobili molitev za velikonočni zajtrk.

Praznične svete maše - na notranji strani. Za enkrat bodo bogoslužja potekala kot navedeno, če bo prišlo do sprememb sledite spletni strani župnije.