5. Postna nedelja

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z omejenim številom zdravih vernikov. Za sveto mašo se je potrebno prijaviti. Svetim mašam lahko sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

• Verouk – Zaenkrat še vedno na spletni strani župnije.

• Križev pot - V postu bo križev pot potekal vsak četrtek,petek in vsako nedeljo na začetku svete maše v cerkvi in po spletu.

• Cvetna nedelja – nedelja, 28. 3. – svete maše kot običajno, ob 8h, 9,30h,11h. Pri vseh svetih mašah bo blagoslov oljk in zelenja, brez procesije in brez petja. Število vernikov je omejeno, zato se je potrebno prijaviti za udeležbo. Sveto mašo in blagoslov bomo ob 9,30h prenašali na spletni strani župnije. Zelenje – oljke , ki bodo blagoslovljene, boste lahko vzeli po svetih mašah. Seveda si jih ogledali in tisto vejico, ki jo boste izbrali prijeli in nobene druge in se drugih nič več dotikali in prekladali, zato bodo vejice razporejene pri cerkvi na tak način. Tisti, ki se boste prijavili za sveto mašo morate biti vsaj 10 minut pred sveto mašo prisotni, ker bomo na začetku svete maše cerkev potem zaklenili.

• Sveta spoved - preberite na notranji strani.