4. Postna nedelja

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z omejenim številom zdravih vernikov. Za sveto mašo se je potrebno prijaviti. Svetim mašam lahkosledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

• Verouk – Na spletni strani župnije.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenje v sredo in petek ob 18h.

• Križev pot - V postu bo križev pot potekal vsak petek in vsako nedeljo na začetku svete maše v cerkvi in po spletu. Ker je zanimanje za križev pot veliko in je udeležba omejena, bomo križev pot imeli tudi vsak četrtek na začetku svete maše.

• Molitveni dan spomina na vse žrtve pandemije COVID 19 - v nedeljo, 14. marca, bomo v Katoliški cerkvi v Sloveniji obeležili molitveni dan spomina na vse žrtve pandemije COVID-19. Molili bomo pri vseh   svetih mašah in to ob 9,30h prenašali tudi po spletu.

• Leto družine – 19. 3. Ob 5. obletnici objave Apostolske spodbude Amoris Laetitia olepoti in veselju družinske ljubezni, bo papež Frančišek odprl Leto družine - Amoris  Laetitia, ki se bo zaključilo 26. junija 2022 z 10. svetovnim srečanjem družin v Rimu.

• Praznik svetega Jožefa v letu svetega Jožefa – petek, 19. 3. Sveti oče je dal ob letu svetega Jožefa možnost prejeti odpustke (več na notranji strani).