2. Postna nedelja

Oznanila v PDF

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z omejenim številom zdravih vernikov. Za sveto mašo se je potrebno prijaviti.Svetim mašam lahko sledite na spletnistrani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v
delavnikih ob 19h.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in kJezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni  strani in v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani župnije.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenje v sredo in petek ob 18h.

• Križev pot - V Postu bo križev pot potekal vsak petek in vsako nedeljo nazačetku svete maše v cerkvi in po spletu.

• Prvi petek – petek, 5. 3. Še vedno ni obiska bolnih in ostarelih po domovih,razen na izključno povabilo, ob 18h prilika za sveto spoved

• Svetovni molitveni dan žensk - četrtek,  4. 3. po večerni sveti maši - Vanuatu  2021 – z naslovom »Gradite na trdnemtemelju« - letos se predstavlja majhna otoška država Vanuatu v Tihem oceanu  (nad Novo Zelandijo). Prenos molitve bo tudi na spletni strani župnije.