6. Nedelja med letom

PDF oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z omejenim številom zdravih vernikov. Za sveto mašo se je potrebno prijaviti.Svetim mašam lahko sledite na spletnistrani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani in v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani župnije.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenje v petek ob 18h.

• Moj dar duhovnikoma – Vsem, ki ste že darovali in še darujete Bog povrni za vse dobro.

• Pepelnica – svete maše bodo tri – pri vseh svetih mašah bo pepeljenje. Svete maše bodo ob 17h, ob 18h, ob 19h. Ob 19h bo tudi po spletu.

• Križev pot - V Postu bo križev pot potekal vsak petek in vsako nedeljo na začetku svete maše v cerkvi in po spletu.

• Postne pobude – v veži cerkve in na spletu boste od pepelnice dalje (17. 2.)zakonci, družine in posamezniki lahkovzeli postne pobude. Postna naloga naj  bi spodbudila pogovor v družinah, med  zakonci….