5. Nedelja med letom

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z omejenim številom zdravih vernikov. Za sveto mašo se je potrebno prijaviti. Svetim mašam lahko sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani in v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani župnije.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenje v sredo in v petek ob 18h, ko bomo molili zlasti za bolnike ob svetovnem dnevu bolnikov.

• Svetovni dan bolnikov - 29. svetovni dan bolnikov – »Eden je vaš Učitelj, vi vsi pa ste bratje« (Mt 23,8). Odnos zaupanja je temelj nege bolnikov. Svetovni dan bolnikov spodbuja kpozornosti do bolnikov in tistih, ki  jim pomagajo doma, v bolnišnicah in drugod, posebno do tistih, ki trpijo zaradi koronavirusa. Naj Marija iz Lurške votline in iz svojih neštetih svetišč po vsem svetu podpira našo vero in naše upanje ter nam pomaga, da bomo drug za drugega skrbeli z bratsko ljubeznijo.

• Moj dar duhovnikoma – Vsem, ki ste že darovali in še darujete Bog povrni za vse dobro.