4. Nedelja med letom

PDF - oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z omejenim številom zdravih vernikov. Za sveto mašo se je potrebno prijaviti. Svetim mašam lahko sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani in v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani župnije.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenje v sredo in v petek ob 18h.

• Moj dar duhovnikoma – Vsem, ki ste že darovali in še darujete Bog povrni za vse dobro.

• Jezusovo darovanje - Blagoslov sveč - Svečnica – torek, 2. 2. – Sveta maša ob 19h. Pri sveti maši bo blagoslov sveč. Ker je število udeležencev svete maše omejeno, boste blagoslovljene sveče dobili lahko po sveti maši in v naslednjih dneh v tednu v avli cerkve.

• Blažev blagoslov – zoper bolezni v grlu in vsemu drugemu zlu – v sredo, 3. 2. pri večerni sveti maši.

• Prvi petek – v petek 5. 2. – sveta spoved ob 18h. Obiska bolnikov še vedno zaradi epidemioloških razmer še ne bo.