Nedelja Božje besede

PDF - Oblika

• Sveta maša v župnijski cerkvi – z omejenim številom zdravih vernikov. Za sveto mašo se je potrebno prijaviti. Svetim mašam lahko sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan odzjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in kJezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani  in v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani župnije.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenje v sredo in v petek ob 18h.

• Moj dar duhovnikoma – Vsem, ki ste že darovali in še darujete, Bog povrni za vse dobro.

• Sklep tedna molitve za edinost – ponedeljek - 25. januarja 2021 – Naj nam bodo v spodbudo besede kardinala, ki vodipapeški svet za edinost. Takole je zapisal:Moje delo, ni vedno lahko, a je zelo lepo in me bogati. V tej službi sem večkrat doživel, da pri ekumenskem delu več prejmeš, kakor lahko daješ. Zavedam se, da obstaja v jedru en sam ekumenski minister, to je Sveti Duh.

• Češčenje Jezusovega in Marijinega Srca - v petek, 29. januarja. Pred Najsvetejšim boob 18h molitev rožnega venca na fatimskinačin, litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Bo tudi na spletni strani župnije.