2. Nedelja med letom

Oznanila v PDF - obliki

• Svete maše v župnijski cerkvi – lahko jim sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani in v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani župnije.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenje v sredo in v petek ob 18h.

• Moj dar duhovnikoma – Od nedelje 10. 1. so na razpolago pisemske ovojnice za dar duhovnikoma. Lahko pa mirno počakate, da bodo časi bolj ugodni. Nekateri pa ste zelo pozorni in nama darujete na tak ali drugačen način. Bog povrni vsem!

• Teden molitve za edinost - Od 18. do 25. januarja 2021 - Gradivo je tokratpripravila ženska meniška skupnost Grandchamp iz Švice. Kot poroča Radio  Vatikan, so redovnice izbrale temo  »Ostanite v moji ljubezni: obrodili
boste obilo sadu«, ki sloni na Jezusovih besedah iz Janezovega evangelija (Jn15,1-17).