Nedelja Jezusovega krsta

Oznanilo v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi – Svetim mašam lahko sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni straniin v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani župnije odpri v modrem zavihku, ki nosi naslovosnovnošolska kateheza povezavo  s SKUin potem klikneš razred in dobiš nalogo in katehezo.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v  cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenjev sredo in v petek ob 18h.

• Moj dar duhovnikoma – Od nedelji od  10. 1. so na razpolago pisemske ovojniceza dar duhovnikoma. Lahko pa mirno počakate, da bodo časi bolj ugodni. Nekateri pa ste zelo pozorni in nama darujete na tak ali drugačen način. Bog povrni vsem!

• Po novem lahko pokličete tudi na mobilno številko župnije Koper – sv.Marko in sicer 064 233 774