2. Nedelja po božiču

Oznanila v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi – Svetim mašam lahko sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h in v delavnikih ob 19h. Na spletni strani bo tudi prenos češčenja v sredo ob 18h.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani in v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani župnije.

• Tretji sveti večer – torek 5. 1. – ko ponovno blagoslovimo prostore in s kredona vrata napišemo 20+G+M+B+21

• Praznik Gospodovega razglašenja – Svetih treh kraljev – sreda, 6. 1. – svetamaša ob 19h.

• Adoracija - Na spletni strani župnije in v  cerkvi pod določenimi pogoji bo češčenjev sredo in v petek ob 18h.

• Svete maše v nedeljo, 10. 1. – ob 8h;  Ob 10h izjema zaradi prenosa po radiuOgnjišče; Ob 11h (za udeležbo v cerkvi se je potrebno prijaviti.)

• Moj dar duhovnikoma – Po nedeljiod 10. 1. Bodo na razpolago pisemskeovojnice za dar duhovnikoma. Lahko  pa mirno počakate, da bodo časi bolj ugodni.  Nekateri pa ste zelo pozorni in nama darujete na tak ali drugačen način. Bog povrni vsem!