Jezus Kristus, Kralj vesoljstva

Oznanila v PDF - obliki

• Svete maše v župnijski cerkvi – so brez vernikov, lahko jim sledite na spletni strani župnije. V nedeljah ob 9,30h, med tednom ob 19h. Prenos češčenja v sredo in petek ob 18h.

• Sveto obhajilo je dovoljeno deliti zgolj in samo posamično – enemu verniku oziroma eni družini ali članom istega gospodinjstva.

• Sveta spoved – po predhodnem dogovoru!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani in v cerkvi.

• Verouk – Na spletni strani SlovenskegaKatehetskega Urada ali spletni strani župnije.

• Češčenje Jezusovega in Marijinega Srca -bo v petek, 27. novembra na spletni strani župnije. Pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev  rožnega venca na fatimski način, litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Vabljeni!

• Adventni venčki – zaradi pandemije, bodo adventne venčke po predpisih izdelali posamezniki in posamezne družine. Prevzeli jih boste lahko od srede, 25. 11. od 17. ure dalje v avli cerkve pa do nedelje 29. 11. zvečer.  Venčki bodo že blagoslovljeni! Vi si jih boste kot posamezniki lahko ogledali, izbranega prijeli v roko in dar namenili v zato pripravljen nabiralnik.

• Blagoslov velikega adventnega venca zunaj cerkve pri svetem Marku na začetku parkirišča – sobota 28. 11. po večerni sveti maši, bova z gospodom Cirilom sama blagoslovila in nato prižgala prvo svečo. Naj nas tudi ta adventni venec pripravi na drugačen advent in božič.

• Adventni koledar za otroke male in bolj velike – v cerkvi v avli na razpolago, da ga vzamete