Svetovni dan ubogih

Oznanila v PDF - obliki

• Svete maše v župnijski cerkvi – so brez vernikov. Lahko jim sledite po spletu (na spletni strani župnije). V nedeljo, 8. 11. bo ob 9,30h, med tednom ob 19h. Prenos češčenja v sredo in v petek ob 18h.

• Sveto obhajilo je dovoljeno deliti zgolj in samo posamično – enemu verniku oziroma eni družini ali članom istega gospodinjstva. V tem primeru se vernik z duhovnikom po telefonu ali e- pošti predhodno dogovori za določeno uro, ko bo prejel blagoslov in obhajilo v cerkvi.

• Sveta spoved – po predhodnem dogovoru!

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu! Pri molitvi so lahko samo posamezniki, ali pa člani skupnega gospodinjstva.

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani in v cerkvi. Ko ste zbrani pri družinskem bogoslužju ali ustvarjate, se fotografirajte in fotografijo pošljite župniku, da bomo tudi na tak način povezani.

• Verouk – Na spletu odpri stran Slovenskega Katehetskega Urada ali spletno stran župnije,poglej katera kateheza je na vrsti in naredinaloge, ki so določene.

• Marija od Zdravja – Darovanje Device Marije, zavetnica cerkve v Semedeli je vsoboto, 21. 11. Zaradi razmer bo sveta m aša pri Svetem Marku (tudi na spletni strani  župnije) za zdravje vseh župljanov.

• Sveta Cecilija – V nedeljo, 22. 11. godujesveta Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe inzavetnica vseh cerkvenih pevcev. Sveta ma šaza vse žive in pokojne cerkvene pevce bo na ta dan ob 9,30h.