Zahvalna nedelja

Oznanila v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi – svete maše so brez vernikov. Sveti maši lahko sledite po spletu. V nedeljo, 8. 11. bo na spletu sveta maša ob 9,30h. Tudi prenos svetih maš med tednom ob 19h je na spletni strani župnije.

• Na spletni strani župnije bo tudi prenos češčenja v sredo in v petek ob 18h.

• K svetemu obhajilu lahko pridete v cerkev kot posamezniki pol ure pred sveto mašo ali po končani sveti maši med tednom, v nedeljah pa od konca svete maše do 11h.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Družinsko bogoslužje – na spletni strani in v cerkvi. Ko ste zbrani pridružinskem bogoslužju ali ustvarjate, se fotografirajte in fotografijo pošljite župniku, da bomo tudi na tak način povezani.

• Verouk – Na spletu odpri stran Slovenskega Katehetskega Urada ali spletno stran župnije in si za svoj razred na osnovi zvezkov in učbenikov, ki jih imaš doma, poglej katera kateheza je na vrsti in naredi naloge, ki so določene. (osnovnošolska kateheza in potem klikneš razred)