Vsi Sveti

Oznanila v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi – svete maše so brez vernikov. Sveti maši lahko sledite po spletu. V nedeljo, 1. 11. bo na spletu sveta maša ob 9,30h. Tudi prenos svetih maš med tednom ob 19h je na spletni strani župnije.

• Na spletni strani župnije bo tudi prenos češčenja v sredo in v petek ob 18h.

• Pri nas bo blagoslov grobov na daljavo potekal na praznik vseh svetih – v nedeljo 1. 11. ob 15h. Tudi ta molitev se bo prenašala na spletni strani.

• Škofje vabijo, da se na večer pred praznikom vseh svetih (31. oktobra) in spominom vseh vernih rajnih (1. november) ob 18.00oglasijo zvonovi po vseh župnijskihcerkvah ter povabijo k družinski in osebni
molitvi za rajne (npr. rožni venec).

• K svetemu obhajilu lahko pridete v cerkev kot posamezniki pol ure po končani sveti maši med tednom, v nedeljah pa od konca svete maše do 11h.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od  zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in kJezusu!

• Obisk bolnih in ostarelih po domovih – v  petek, 6. 11., ko je prvi petek v tem mesecuzaradi epidemije odpade. Bodimo povezaniz molitvijo.

• Verouk – vas bodo kontaktirali katehisti in katehistinje.

• Molitev članov ŽPS za župnijo – petek, 6. 11. ob 18h na spletni strani župnije.