30. Nedelja med letom

Oznanila v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi – do nadaljnega so svete maše brez ljudstva – vernikov. Sveti maši lahko sledite po spletu. V nedeljo, 25. 10. bo na spletu sveta maša ob 9,30h. Lahko sledite. Tako bo tudi prenos svetih maš med tednom ob 19h. Ob 18,30h je molitev rožnega venca.

• Na spletni strani bo tudi prenos češčenja v sredo in v petek ob 18h.

• Prihodnjo nedeljo, ko je praznik Vseh svetih bo tudi prenos svete maše ob 9,30h in prenos molitve za pokojne ob 15h, ko ne moremo na pokopališče, pa v duhu lahko molimo in se spominjamo svojih dragih rajnih.

• K svetemu obhajilu lahko pridete v cerkev kot posamezniki pol ure po končani sveti maši, tako med tednom, kot v nedeljah. Takrat lahko tudi vzamete oznanila in vse druge stvari in prinesetedarovat miloščino in v tem tednu tudi za svete maše za rajne, (v cerkvi bo nabiralnik) namesto rož in sveč.

• Cerkev je odprta za molitev ves dan od zjutraj do večera. Vabljeni k molitvi in k Jezusu!

• Rožnovenska pobožnost –poskrbimo za molitev vsaj desetke rožnega venca.

• Srečanje skupin – vse skupine zaenkrat odpadejo.