21. Nedelja med letom

Oznanila v PDF - obliki

• Sveta maša v župnijski cerkvi - še vedno so v cerkvi potrebne maske in v nedeljah in praznikih telefonske številke.

• Nedeljske in praznične svete maše med počitnicami – do vključno nedelje 30. 8. bosta sveti maši sta pri Svetem Marku še vedno zunaj pred cerkvijo in to ob 8h in druga ob 20h.

• Svete maše med tednom – ob 19h in v Semedeli v četrtkih ob 8h. Do konca meseca avgusta bo še prenos po radiu Ognjišče.

• Sveta spoved in Adoracija - vsako sredo in petek od 18h dalje.

• Vpis prvošolcev k verouku bo v ponedeljek, 31. 8. od 15h do večerne svete maše 19h. Prijavnice bodo v avli cerkve in jih lahko izpolnite doma.

• Okvirni urnik verouka: 1. r. sreda ob 17 h (otroci in starši), 2. r.: ponedeljek ob 16,30 h, 3. r.: torek ob 17h, 4. r.: torek ob 16h, 5. r.: sreda ob 16h, 6. r.: četrtek ob 16h, 7. r.: torek ob 17h, 8. r.: ponedeljek ob 17h, 9. r.: četrtek ob 16h, Otroški pevski zbor – četrtek ob 17. uri

• Verouk - začne v torek, 1. 9. Sveta maša na začetku veroučnega leta z blagoslovom šolskih torb - bo v nedeljo 6. 9. ob 11h

• Srečanje katehistinj in katehistov – četrtek, 27. 8. po večerni sveti maši.

• Ćeščenje Jezusovega in Marijinega Srca - bo v petek, 29. avgusta. Pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, Litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Vabljeni!