20. Nedelja med letom

• Praznik 27. Letnice ustanovitve župnije Svetega Marka: bo v soboto, 22. 8, ko bomo izredno izpostavili Najsvetejše ob 18h in molili za župnijo. Vabljeni k molitvi člani ŽPS pa tudi razni člani vseh skupin, saj je potrebno skrbeti za občestva v župniji. Brez molitve tudi občestev ne bo.

• Sveta maša v župnijski cerkvi - v cerkvi so potrebne maske in v nedeljah in praznikih telefonske številke. Če boste listek pozabili, lahko napišete številko tudi na mizici, kjer bo nabiralnik in razkužilo.

• Nedeljske in praznične svete maše med počitnicami – še vedno zunaj pred cerkvijo in to ob 8h in druga ob 20h.

• Svete maše med tednom – po običajnem urniku, ob 19h in v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Sveta spoved - vsako sredo in vsak petek od 18h dalje. Kje se spoveduje je označeno.

• Adoracija – sreda, petek in izjemoma v soboto ob 18h.

• Dobrodelna akcija zbiranja šolskih potrebščin ŽK Sveti Marko – pomagate jim lahko tako, da v košaro v avli cerkve prinesete šolske potrebščine, ali, da darujete finančna sredstva (Slovenska Karitas, Kristanova ul. 1,
1000 Ljubljana TRR SI56 0214 0001 5556 761, sklic 3620, namen: otroci nas potrebujejo.)

• Delavniške svete maše na radiu Ognjišče – S soboto 1. avgustom smo tudi letos začeli prenos delavniških svetih maš po radiu Ognjišče. Vabljeni v večjem številu k svetim mašam in k sodelovanju. Pokažimo, da
cenimo sveto mašo zlasti v teh spremenjenih časih.