17. nedelja med letom KRIŠTOFOVA NEDELJA

Oznanila v PDF - obliki

• Nedeljske svete maše med počitnicami

Sveti maši sta pri Svetem Marku še vedno zunaj pred cerkvijo in to ob 8h in druga ob 20h.

Svete maše med tednom – po običajnem urniku, ob 19h in v Semedeli v četrtkih ob 8h.

Sveta spoved - vsako sredo in vsak petek od 18h dalje. Kje se spoveduje je označeno.

Adoracija – sreda in petek ob 18h.

Dobrodelna akcija zbiranja šolskih potrebščin ŽK Sveti Marko - pomagate jim lahko tako, da v košaro v avli cerkve prinesete šolske potrebščine, ali, da darujete finančna sredstva (Slovenska Karitas, Kristanova ul. 1, 1000 Ljubljana TRR SI56 0214 0001 5556 761, sklic 3620, namen: otroci nas potrebujejo.)

Delavniške svete maše na radiu Ognjišče- S soboto 1. avgustom se tudi letos začne ponovno prenos delavniških svetih maš po radiu Ognjišče. Vabljeni v večjem številu k svetim mašam in k sodelovanju, da bomo omogočili udeležbo pri svetih mašah vsem ostarelim in bolnim in jim pomagali pri molitvi in petju. Pokažimo, da cenimo sveto mašo zlasti v teh spremenjenih časih.

Češčenje Jezusovega in Marijinega Srca - bo v petek, 31. julija. Pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, Litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Vabljeni !