16. Nedelja med letom

• Sveta maša v župnijski cerkvi - še vedno je potrebno upoštevati ustrezna priporočila urada NIJZ.Zopet so v cerkvi potrebne maske.

• Nedeljske svete maše med počitnicami – Sveti maši sta pri Svetem Marku še vedno zunaj pred cerkvijo in to ob 8h in druga ob 20h.

• Svete maše med tednom – svete maše med tednom bodo po običajnem urniku, ob 19h in v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Sveta spoved - vsako sredo in vsak petek od 18h dalje. Kje se spoveduje je označeno.

• Adoracija – sreda in petek ob 18h.

• Dobrodelna akcija zbiranja šolskih potrebščin ŽK Sveti Marko z naslovom otroci nas potrebujejo _ pokloni zvezek - veliko otrokom starši ne morejo kupiti potrebnih šolskih potrebščin. pomagate jim lahko tako, da v košaro v avli cerkve prinesete:velike črtaste zvezke; barvice, svinčnike;
šolske torbe (gotovo imate doma stare šolske torbe, ki so še dobro ohranjene), ali, da darujete finančna sredstva na račun: Slovenska Karitas, Kristanova ul. 1, 1000 Ljubljana TRR SI56 0214 0001 5556 761, sklic 3620, namen: otroci nas potrebujejo. Akcija bo potekala preko poletja do začetka novega šolskega leta 2020. Hvala vsem, ki pomagate!
• Krištofova nedelja - Tudi letos bomo ob obhajanju Krištofove nedelje in blagoslovu vozil v nedeljo, 26. julija, zbirali darove za vozila misijonarjev. Več na notranji strani...