Ciril in Metod

Oznanila v PDF - obliki

• Nedeljske svete maše med počitnicami – V nedeljo 5. Julija je začeli veljati nov urnik svetih maš ob nedeljah. Sveti maši sta pri Svetem Marku še vedno zunaj pred cerkvijo in to ob 8h in druga ob 20h.

• Svete maše med tednom – svete maše med tednom bodo po običajnem urniku, ob 19h in v Semedeli v četrtkih ob 8h.

• Sveta spoved - vsako sredo in vsak petek od 18h dalje. Kje se spoveduje je označeno.

• Adoracija – sreda in petek ob 18h.

• Dobrodelna akcija zbiranja šolskih potrebščin ŽK Sveti Marko z naslovom otroci nas potrebujejo _ pokloni zvezek - veliko otrokom starši ne morejo kupiti potrebnih šolskih potrebščin. pomagate jim lahko tako, da v košaro v avli cerkve prinesete: velike črtaste zvezke; barvice, svinčnike; šolske torbe (gotovo imate doma stare šolske torbe, ki so še dobro ohranjene), ali, da darujete finančna sredstva na račun:
Slovenska Karitas, Kristanova ul. 1, 1000 Ljubljana, TRR SI56 0214 0001 5556 761, sklic 3620, namen: otroci nas potrebujejo.
Akcija bo potekala preko poletja do
začetka novega šolskega leta 2020.
Hvala vsem, ki pomagate!