12. Nedelja med letom

• Rojstvo Janeza Krstnika – kresni večer – v sredo, 24. 6.. Počastimo rojstvo edinega moža za katerega pravi Jezus, da ga ni večjega od njega in pridimo k sveti maši. Letos zaradi razmer ne bo zahvalnega srečanja vseh, ki čistijo cerkev, ampak bomo to storili, ko bo bolj ugoden čas.

• Sveta maša v župnijski cerkvi - še vedno je potrebno upoštevati ustrezna priporočila urada NIJZ. Pri Svetem Marku sta v nedeljo sveti maši, ob 9,30h in 11h, vsak dan pa ob 19h. Sveta maša v Semedeli je v četrtek ob 8h.

• Sveta spoved - vsako sredo in vsak petek od 18h dalje. Kje se spoveduje je označeno. Možnost svete spovedi je tudi v spovednici.

• Adoracija – sreda in petek ob 18h.

• Češčenje Jezusovega in Marijinega srca v petek 26. 6. ob 18h - pred Najsvetejšim bo ob 18h molitev rožnega venca na fatimski način, Litanije in blagoslov. Ob 19h sveta maša. Vabljeni!

• Nedeljske svete maše med počitnicami – Razmišljam, da bi z mesecem julijem v nedeljah začeli nov urnik svetih maš. Svete maše bodo še vedno zunaj pred