7. Velikonočna nedelja

Oznanila v PDF - obliki

• Srečevanje skupin in verouk – zaradi predpisov še vedno ni mogoče imeti raznih skupin in verouka. Upajmo na boljše čase!

• Sveta maša v župnijski cerkvi - še vedno je potrebno upoštevati: pri sveti maši je lahko tisti, ki pride z masko, upošteva varnostno razdaljo in sedi tam kjer je označeno. Obhajilo je izključno na roko z upoštevanjem varnostne razdalje, ki je tudi označena. Pri Svetem Marku bosta v nedeljo sveti maši, ob 9,30h in 11h, vsak dan pa ob 19h.

• Sveta spoved za prvoobhajance je v torek in v sredo ob 17h. Otroci naj pridejo skupaj s starši.

• Sveta spoved - je zunaj cerkve vsako sredo in vsak petek od 18h dalje. Kje se spoveduje je označeno.

• Spraševanje birmancev - je v četrtek ob 16h.

• Srečanje katehetov – v četrtek po večerni sveti maši – zunaj, da se dogovorimo o zaključku veroučnega leta.

• Binkošti – prihodnjo nedeljo. Ta dan bomo tudi zaključili spletni prenos svetih maš. K temu vabi tudi papež in nalaga da zopet zaživimo kot občestvo.