Bela nedelja Božjega usmiljenja

Oznanila v PDF - obliki

• Cerkev svetega Marka - je odprta in lahko kot posamezniki vedno pridete in počastite in molite Jezusa v tabernaklju. Tam boste lahko dobili tudi oznanila in videli za koga se daruje sveta maša. Maša se prenaša na spletni strani.

• Adoracija – na internetni strani župnije v sredo in petek ob ob 18,30h

• Nameni svetih maš - Lahko tudi pokličete za namene svetih maš, ker ne bo mogoče čakati, da bodo svete maše šele po koncu epidemije. Vzdrževanje duhovnikov je po svetih mašah, zato je zelo pomembno, da imamo vsak dan svete maše. Namene svetih maš bom zapisal in povedal kdaj bo, dar pa boste prinesli ob koncu epidemije.

• Svete maše - vsak dan ob 19h na spletni strani župnije in po radiu Ognjišče!

• Družinska bogoslužja – so na razpolago na spletni strani in v cerkvi.

• Birma – Podelitev zakramenta birme bi moral biti v nedeljo 19. 4. Zaradi nastalih razmer je seveda birma preložena. Kdaj bo, bo jasno po koncu epidemije.

• Sveti Marko – v soboto, 25. 4. – letošnje praznovanje svetega Marka bo precej drugačno kot druga leta. Če bi bile razmere drugačne bi v svoji sredi imeli g. škofa Jurija, ki bi vodil večerno sveto mašo in potem procesijo s kipom med litanijami vseh svetnikov. V nedeljo, 26. 4. bi imeli pa farni dan. No letos boste farni dan praznovali doma, lahko boste pri sveti maši preko radia Ognjišče ali pa na internetni strani župnije. Ravno tako na Markovo nedeljo bo sveta maša kot običajno ob 9,30h.