Velika noč

Oznanila v PDF - obliki

• Velikonočni ponedeljek – 13. 4. – Sveta maša ob 19h. Od tega dne do konca meseca aprila bo prenos tedenske svete maše tudi po radiu Ognjišče. Razlika od prejšnjega leta je v tem, da bo prenos tudi ob sobotah.

• Adoracija – na internetni strani župnije v sredo in petek ob ob 18,30h

• Cerkev svetega Marka - je odprta in lahko kot posamezniki vedno pridete in počastite in molite Jezusa v tabernaklju. Tam boste lahko dobili tudi oznanila in videli za koga se daruje sveta maša. Maša se prenaša na spletni strani. Bodite vztrajni kljub tehničnim oviram. Če se prenos prekine, pade zaradi takih ali drugačnih stvari, ostanimo kljub temu v duhu povezani. Pomembno je, da ste zbrani, veste, da je v tistem trenutku sveta maša.

• Nameni svetih maš - Lahko tudi pokličete za namene svetih maš, ker ne bo mogoče čakati, da bodo svete maše šele po koncu epidemije. Vzdrževanje duhovnikov je po svetih mašah, zato je zelo pomembno, da imamo vsak dan svete maše. Namene svetih maš bom zapisal in povedal kdaj bo, dar pa boste prinesli ob koncu epidemije.

• Svete maše - vsak dan ob 19h na spletni strani župnije in po radiu Ognjišče!

• Nedelja Božjega usmiljenja – 19. 4. Sveta maša bo ob 9,30h. Navadno smo na to noč in ta dan imeli noč in dan celodnevnega češčenja Najsvetejšega. Počastimo Jezusa vsak na svojem domu in se priporočajmo
njegovemu usmiljenju.