2. Postna Nedelja

Oznanila v PDF obliki

• Podari igračo – otroci odpovejte se eni vaših najljubših igrač. Prinesite jo najkasneje do petka, 27. 3. Zbrane igrače bomo prodali na licitaciji, ki bo organizirana v nedeljo, 29. 3. po prvi in drugi sveti maši.
• Križev pot – V nedeljo, 15. 3. ob 15h križev pot iz Semedelske cerkve do cerkve svetega Marka vodijo birmanci in 8. Razred
• Postni čas v drugem tednu – povabljeni smo k naporu, da bodo vsa naša srečanja postala mize razumevanja in sodelovanja. Zato nam Jezus naroča: »Spravi se s svojim bratom in potem pridi in daruj!« V drugem tednu smo torej povabljeni k skupni mizi.
• Srečanje volilne komisije za nov ŽPS – ponedeljek, 9. 3. Po večerni sveti maši.
• Srečanje žensk – torek, 10. 3. po večerni sveti maši.
• Drugo srečanje staršev v pripravi na krst – sreda, 11. 3. ob 19,30h.
• Tečaj za zakon – nadaljevanje v sredo, 4. 3. ob 19,30h.
• Adoracija - sreda in petek ob 18h
• Srečanje Svetopisemske skupine – četrtek, 12. 3. po večerni sveti maši.
• Srečanje mladih – petek, 13. 3. ob 20h.
• Postne pobude – še vedno lahko vzamete v vhodni veži.
• Srečanje birmanskih botrov – v soboto, 21. 3. po večerni sveti maši.
• Predstavitev kandidatov za ŽPS - Ker se izbira približuje - 22. 3., bo v nedeljo, 15. 3. pri obeh svetih mašah ob 9,30h in ob 11h predstavitev kandidatov, da boste vedeli koga izbirate.