14. nedelja med letom

Oznanila v PDF - obliki

Adoracija – sreda in petek ob 18h.

• Obisk bolnih in ostarelih – Ostarele po domovih bom obiskal v petek 12. 7. v dopoldanskem času

• Nedeljske maše v počitniškem času (od nedelje 30. 6.) – pri Svetem Marku samo ob 9,30h, v Semedeli ob 8h. Večerne svete maše zaradi prenosa po radiu Ognjišče ob 19h zvečer skozi vse poletje.

• Romanje na Poljsko 9-13. 10 – Obiskali bomo Kromeriž, unescov zaklad na Češkem, obiščemo Auschwitz, Krakov – svetišče Božjega Usmiljenja in grob svete Faustine Kowalske, Czestochovo, rudnik soli Wieeliczko, novozgrajeno svetišče svetega Janeza Pavla in muzeja, nato obiščemo Wadovice, kjer si bomo ogledali rojstno hišo Janeza Pavla II, ter farno cerkev, kjer je bil krščen in še mnogo kaj drugega. Cena romanja je okoli 400 eurov, odvisno od tega koliko nas bo. Možnost je plačila na obroke. Z nami bo vodič Dr Tadej Jakopič. Romarji so naprošeni, da prinesejo obrok plačila. ( vsi tisti, ki tega še niste storili)